Geniet van een korting bij verpakkingen
Abena Slip 4 is een kleefluier uit vliesstof van het merk Abena.
Heel eenvoudig in gebruik, de velcro in combinatie met de kleefstrips zorgt voor een optimale fixatie, ook bij herhaalde bewegingen.
Als leidraad door het assortiment van Abena Slip vindt u hier een samenvattende tabel met de verschillende absorptiemiddelen en maten in het aanbod:
| Abena Slip | |||||||||||
| XS | XS | S | M | L | XL | M | L | S | M | L | XL |
| België-Incontinentie.be, uw specialist in de online verkoop van incontinentie- en enuresisluiers, staat tot uw beschikking voor al uw vragen of aanvullende informatie. "Hoogwaardige luiers kopen voor volwassenen, niet duur en leverbaar aan huis of op een afhaalpunt, dat is mogelijk met België-Incontinentie.be" |


Opmerking : Als de bevestigingstapes buiten de tweede band van de Tape Landing Zone gekleefd moeten worden, is de bescherming te groot en kiest u best een kleinere maat.
Een te grote maat verhoogt het risico op lekken !
| Small | Medium | Large | XL | |
|---|---|---|---|---|
| Heupmaat | 60 tot 85 cm | 70 tot 110 cm | 100 tot 150 cm | 110 tot 170 cm |
| Aantal stuks per verpakking | 25 stuks | 21 stuks | 18 stuks | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen per doos | 3 pakken | 4 pakken | 4 pakken | 4 pakken |
| Artikelnummer | 1000021282 | 1000021287 | 1000021292 | 1000021294 |
| Kleur verpakking | Geel | Blauw | Groen | Oranje |
| Absorptieniveau | Zeer zware |
| Aantal druppeltjes | 9 |
| Textuur buitenzijde | Vliesstof (katoenzacht effect) |
| Textuur binnenzijde | Vliesstof (katoenzacht effect) |
| Aanbevolen voor | vrouwen en mannen |
Gebaseerd op 7
beoordelingen
De absorptie is zeer goed. Maar de sluitingen zijn zeer slecht. Slechts één keer losgemaakt en ze houden niet meer goed vast. Ze scheuren vaak op het punt van verbinding met de luier. Het is noodzakelijk om een plastic broekje of ander materiaal te dragen om de luier te houden wanneer de sluitingen bezwijken. Wat praktisch bij elke luier gebeurt. Dus, ik denk niet dat ik ze opnieuw zal kopen. (Vertaalde review)
Hallo Alain, Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw feedback over de Abena Slip 4 - MEDIUM te delen. We zijn blij te horen dat de absorptie u tevreden stelt, maar we begrijpen uw teleurstelling over de sluitingen en nemen uw opmerking zeer serieus. We nodigen u uit om rechtstreeks contact met ons op te nemen om uw ervaring te bespreken en een oplossing te vinden die beter bij u past. Met vriendelijke groet, Het team van België Incontinentie
Niets te zeggen, ik neem altijd dezelfde (Vertaalde review)
geen probleem goed ontvangen conform (Vertaalde review)
niks te zeggen, perfect (Vertaalde review)
Super (Vertaalde review)
Voor oudere mensen (Vertaalde review)
Ik ben tevreden over dit product en de discretie van de verzending (Vertaalde review)